Práce

Práce Praha - centrum

Konzultant, poradce – VPP, ZP, VŠ a ženy na mateřské

název pozice: Konzultant, poradce – VPP, ZP, VŠ a ženy na mateřské

místo práce: Praha - centrum / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je silná mezinárodní společnost, jež má v ČR svou pobočku.

Náplň práce:
Komunikace s klienty, uzavírání smluv. Práce v kanceláři, lze částečně i z domova. Účast na školeních v kanceláři nebo centrále společnosti. Upozornění: nejedná se o žádný podomní prodej, či monotématické nabízení jednoho produktu. My Vám poskytneme know how, Vy máte své schopnosti.

požadujeme

Empatii, pozitivní pohled na svět, chuť pomáhat druhým, dobrou úroveň komunikace. Jedná se o práci na ŽL.

nabízíme

Výše výdělku závisí zcela na dovednostech uchazeče o pracovní pozici. Vhodné pro vnímavé lidi, kteří jsou schopni se učit a chtějí se mít dobře. Možno i jako vedlejší pracovní poměr, vhodné pro ženy na mateřské, ZP, studenty VŠ, anebo ty, kteří se ani ve středním věku nebojí nastartovat novou kariéru s perspektivou rychlého postupu a nadstandardního výdělku.

Místo práce: Praha - centrum

Termín nástupu: Léto/podzim 2010

druh práce

Práce na částečný úvazek

Smluvní zakázky

Brigáda

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.