Práce

Práce Praha 1 - Nové Město

Recepční - VPP nebo HPP

název pozice: Recepční - VPP nebo HPP

místo práce: Praha 1 - Nové Město / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je nestátní zdravotnické zařízení v centru Prahy.

Náplň práce:
Komunikace s klientelou - objednávání, poskytování informací o nabídce služeb, přijímání plateb.

požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou, dobrou znalost AJ - NJ výhodou, uživatelskou znalost PC, organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování.

nabízíme

Práci na poloviční nebo plný úvazek ve dvousměnném provozu, příjemné pracovní prostředí, pevný plat + odměny.

Místo práce: Praha 1 - Nové Město

Termín nástupu: Dle dohody

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.