Práce

Práce Praha 10 Vršovice

Programátor analytik

název pozice: Programátor analytik

místo práce: Praha 10 Vršovice / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost D.H.S.- Data, Hardware, Software, spol. s r.o. - zahraniční společnost, která vstoupila na český trh v roce 1992. Firma se zabývá komplexními dodávkami mobilních počítačových řešení pro různé segmenty trhu.

Náplň práce:
Analýza a návrh koncepce řešení. Vývoj softwarového vybavení. Testování aplikací. Vedení dokumentace.

požadujeme

Min. středoškolské vzdělání + 4 roky praxe v oboru. Dobrá znalost a zkušenosti s C#, .NET, MS-SQL. Znalost C++, MFC, ATL a COM/DCOM výhodou. Schopnost samostatné i teamové práce. Znalost anglického jazyka.

nabízíme

Praxi ve společnosti s mnohaletým působením na trhu. Prostředí nadnárodní společnosti. Možnost podílet se na zdokonalování stávajících a vývoji nových řešení.

Místo práce: Praha 10, Vršovice

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.