Práce

Práce Praha 1

Recepční s AJ - part time (Praha 1)

název pozice: Recepční s AJ - part time (Praha 1)

místo práce: Praha 1 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ASB Prague, s.r.o. - česká poradenská společnost působící ve střední a východní Evropě nabízející své mezinárodní klientele unikátní kombinaci služeb v oblasti založení, správy a vedení společností.

Náplň práce:
Zajištění chodu recepce, přepojování telefonů, přijímání klientů, přebírání pošty, příprava pošty k odeslání, objednávky kurýrů a taxi, rezervace letenek a další administrativní činnost, pochůzky (úřady, banky, notář, pošta).

požadujeme

Předchozí praxi nejlépe na pozici repepční nebo v administrativě. Dobré organizační a komunikační schopnosti. Příjemný vzhled a vystupování. Důslednost, spolehlivost, časová flexibilita. Komunikativní AJ.

nabízíme

Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Mladý dynamický kolektiv. Dobré platové ohodnocení. Možnost dlouhodobé spolupráce.

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na částečný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.