Práce

Práce Praha 2

Recepční-zkrácený úvazek

název pozice: Recepční-zkrácený úvazek

místo práce: Praha 2 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil klienta:
Česká společnost se sídlem v centru Prahy, poskytující účetní a daňové poradenství.

Pracovní náplň:
Zajištění chodu recepce, vyřizování telefonních hovorů, faxů, péče o návštěvy společnosti, pomocné administrativní práce (předávací protokoly, kopírování dokumentů a další), evidence pošty, objednávky kancelářských potřeb.

požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou, vítána praxe s obdobnou prací, dobrá znalost MS Office včetně Outlook, příjemné vystupování a vzhled, pečlivost, samostatnost a flexibilita. Základní znalost AJ.

nabízíme

Zajímavou a různorodou práci v menším pracovním kolektivu. Dobrá dopravní dostupnost - místo práce Praha 2. Pracovní doba bude cca 6 hodin denně a bude na vzájemné dohodě. Mzda cca 13.000 Kč. Pracovní smlouva na HPP na dobu neurčitou na zkrácený úvazek.

Místo práce: Praha 2

Termín nástupu: Do konce července 2010

druh práce

Práce na částečný úvazek

název firmy

RECRUITER s.r.o.

obor

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a fotografií! Uvádějte přesný název pozice, o kterou se ucházíte, jinak nemusí být Váš životopis zařazen do výběrového řízení!

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU bgabelova@recruiter.cz.