Práce

Práce Praha 2

ANALYTIK KVANTITATIVNÍHO VÝZKUMU

název pozice: ANALYTIK KVANTITATIVNÍHO VÝZKUMU

místo práce: Praha 2 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AVE marketing - již patnáct let poskytuje poradenství v oblasti měření a budování silných značek.

Náplň práce:
Analýzy a tvorba výzkumných zpráv, prezentace výsledků u klientů.

požadujeme

SŠ. Výhodou je: Studium v oboru sociologie, ekonomie, matematiky, ideálně student vyššího ročníku, znalost statistického software SPSS, ochota učit se novým věcem, vládnutí slovem i písmem angličtinou, analytický typ, praxe - ale není podmínkou, odolnost vůči stresu.

nabízíme

Práci na poloviční úvazek (vhodné pro studenta), odpovídající finanční ohodnocení, získání praktických zkušeností v oblasti řízení značek a marketingu, zaměstnání ve firmě působící na trhu 15 let, práci pro zajímavé a mezinárodní klienty, dynamickou práci.

Místo práce: Praha 2

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na částečný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Marketing

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.