Práce

Práce Praha 2

Recepční - týmový asistent

název pozice: Recepční - týmový asistent

místo práce: Praha 2 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní reklamní agentura.

Náplň práce:
Obsazení recepce, uvádění návštěv, telefonní ústředna, obsluha konferenční místnosti, kuchyňky, objednávky letů, hotelů, taxi či kurýrních služeb, objednávky režijního materiálu. Podpora týmů klientského servisu, příprava podkladů pro prezentace.

požadujeme

Ukončené středoškolské vzdělání, angličtina na konverzační úrovni slovem i písmem, časová flexibilita, důslednost, příjemné vystupování, ovládání kancelářské techniky, uživatelská znalost PC (PowerPoint, Excel).

nabízíme

Nástupní plat 19.000, po zkušební lhůtě 21.000. Pracovní doba PO-Čt od 8.30 do 18.30 hod., práce v mezinárodním týmu, aktivní užití cizího jazyka, možnost firemního růstu v oblasti strategického plánování nebo v klientském servisu agentury. Pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok).

Místo práce: Praha 2

Termín nástupu: Konec ledna

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.