Práce

Práce Praha 4

Mechanik – elektronik

název pozice: Mechanik – elektronik

místo práce: Praha 4 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je zavedená firma v oblasti investiční techniky pro drážní vozidla.

Náplň práce:
Montáž, zkoušení, opravy, servis elektrotechnických komponentů pro drážní vozidla.

požadujeme

Vzdělání ÚSO příslušného směru, příp. vyšší odborné, bakalářské, odborné znalosti z analogové a digitální techniky, vč. silnoproudé elektroniky, platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb - § min.6, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost a zodpovědnost při řešení pracovních úkolů, vysoké pracovní nasazení, loajalitu s firmou. Čistý trestní rejstřík.

nabízíme

Individuální přístup k pracovníkům, možnost odborného růstu-perspektivu oboru, odpovídající mzdové ohodnocení založené na vzájemné dohodě, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve výši 60,-Kč/den, roční podíl ze zisku firmy.

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak nemusí být Váš životopis zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.