Práce

Práce Praha 4

Programátor/analytik

název pozice: Programátor/analytik

místo práce: Praha 4 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BINTA s.r.o. Působí na trhu od roku 2000 a je předním dodavatelem produktů, služeb a konzultací v oblasti využití, podpory a provozu informačních systémů. Společnost je zaměřena nejen na dodávku produktů a služeb v oblasti bankovnictví a logistiky, ale i na vývoj a testování aplikací z ostatních oblastí trhu.

Náplň práce:
Samostatná i týmová práce na projektech především pro klienty z oblasti bankovnictví.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání. Znalost nejméně dvou vývojových prostředí a dvou programovacích jazyků. Znalost IBM System I s využitím všech dostupných technik AS/400 (JAVA, RPG, RPGLE, CLP, CLLE, SQL, atd.) Analytické a koncepční myšlení, komunikační dovednosti, spolehlivost, flexibilitu (časovou i lokační). Schopnost samostatné i týmové práce, prezentační dovednosti.

nabízíme

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: dle dohody

druh práce

Práce na částečný úvazek

Smluvní zakázky

Jiný typ práce

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.