Práce

Práce Praha 4

Obchodní zástupce, prodejce, skladník – kumulovaná funkce

název pozice: Obchodní zástupce, prodejce, skladník – kumulovaná funkce

místo práce: Praha 4 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je koupelnové studio.

Náplň práce:
Nákup, prodej, příjem a výdej zboží, komunikace se zákazníky, jednání s firmami, služební auto k dispozici, naskladňování a vyskladňování části zboží atd.

požadujeme

Střední škola s maturitou – nejlépe z oboru stavební (nutnost umět se orientovat ve výkresech), naučit se pracovat v programu vizualizace, znát obchodní dovednosti, mít vztah k designu, mít technické schopnosti a umění jednání se zákazníky, nutná znalost práce na PC, řidičský průkaz B a počítat s nutností fyzické zdatnosti k občasnému nakládání dlažeb a obkladů i ručně. Ochota a zájem pracovat.

nabízíme

Příjemné prostředí koupelnového studia, osobní auto k dispozici, mzda po zapracování základní + procenta z prodeje pracovníka, zdarma veškerá školení jak v ČR, tak i v zahraničí dle potřeby firmy, možnost materiálu pro vlastní potřebu za režijní ceny atd.

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Stavebnictví

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.