Práce

Práce Praha 5 - Anděl

Asistentka advokátní kanceláře na zkrácený úvazek

název pozice: Asistentka advokátní kanceláře na zkrácený úvazek

místo práce: Praha 5 - Anděl / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Advokátní kancelář JUDr. Dušan Bláha, zajišťující komplexní právní služby ve všech oblastech práva již od roku 1991.

Náplň práce:
Vedení právní dokumentace, zakládání a evidence spisů. Zajištění běžného chodu kanceláře. Komunikace s úřady, soudy. Vyřizování a zpracování pošty. Příprava podkladů pro fakturaci. Péče o návštěvy.

požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou. Znalost práce na PC (MS Office, Internet). Zkušenosti z obdobné pozice. Pečlivou, organizovanou a samostatnou osobnost. Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti. Základní orientace v právní problematice - výhodou.

nabízíme

Přátelské pracovní prostředí menší AK. Práci na zkrácený úvazek (9 - 15 hod.). Pracoviště v centru Prahy. Zajímavé finanční ohodnocení.

Místo práce: Praha 5 - Anděl

Termín nástupu: 3.1.2011

druh práce

Práce na částečný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.