Práce

Práce Praha 5 - Smíchov

Konzultant / Operátor

název pozice: Konzultant / Operátor

místo práce: Praha 5 - Smíchov / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je telemarketingová společnost.

Náplň práce:
Jednoduchá práce operátora v Call centru. Vhodná pro studenty, důchodce. Volná pracovní doba, možnost plánování směn. Výdělek až 100Kč/hod.

požadujeme

Odpracovat minimálně 20 hodin týdně, spolehlivost, ochota pracovat.

nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, proškolení kvalifikovanými zaměstnanci, mladý kolektiv. Typ pracovní smlouvy: DPP, ŽL.

Místo práce: Praha 5 - Smíchov

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Smluvní zakázky

Brigáda

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Telemarketing

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.