Práce

Práce Praha 5

Skladník

název pozice: Skladník

místo práce: Praha 5 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Jsme výrobcem hluboko zamražených dortů a pečených dezertů s velkým podílem ruční výroby. Tyto výrobky z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. A tak pro náš další rozvoj hledáme do týmu pracovité kolegy na pozici skladník.

Co budete dělat?
- Přijímat suroviny a obalový materiál,
- expedovat palety s hotovými výrobky,
- pracovat s informačním systémem – evidovat přijaté a vydané položky,
- navážet a svážet suroviny na výrobu dle denního plánu,
- udržovat pořádek ve skladu,
- provádět fyzickou inventuru skladových zásob,
- pracovat ve 12hodinových směnách (krátký/dlouhý týden ranní směny).

požadujeme

Co od vás očekáváme?
- Praxi ve skladu a se skladovým hospodářstvím,
- manuální zručnost, obsluha el. vozíku,
- chuť do práce, ochotu učit se nové věci,
- spolehlivost, poctivost, důslednost, týmového ducha.

nabízíme

Co vám nabízíme my?
- Práci na hlavní pracovní poměr,
- zázemí stabilní společnosti,
- za dobře odvedenou práci vás čeká velmi dobrá odměna a firemní benefity,
- přátelský kolektiv.

název firmy

SWEET DELIGHT a. s.

obor

Doprava a logistika

Pokud se Vám tato nabídka libí, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail kariera@sweetdelight.eu.