Práce

Práce Praha 6, Veleslavín

SW Tester (60.000 CZK)

název pozice: SW Tester (60.000 CZK)

místo práce: Praha 6, Veleslavín / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prestižní mezinárodní firma působící v oblasti IT. Společnost hledá nové členy do projektového týmu na pozici SW Tester pro realizaci čtyřměsíčního projektu.

Náplň práce:
Spolupráce na IT projektu pro mezinárodní společnost, příprava test plánů, vykonávání systémových testů v prostředí Linux, automatizace testů, práce na plný úvazek, trvání: 5 měsíců (možnost navazující spolupráce).

požadujeme

VŠ (bakalářské) vzdělání v oboru IT výhodou, znalost prostřední Linux/Unix, zkušenost se skriptováním (bash, python, perl apod.), zkušenost s testováním či automatizováním testů výhodou, anglický jazyk – čtení/psaní dokumentace, schopnost týmové práce, zaslané CV v anglickém jazyce nejpozději do 15.1.2011.

nabízíme

Nadstandardní platové ohodnocení až 60 000Kč za měsíc (v případě pozitivního přístupu a standardních výsledků), zázemí prestižní mezinárodní společnosti, práce na zajímavém projektu, hodnotná pracovní zkušenost.

Místo práce: Praha 6, Veleslavín

Termín nástupu: 1.2.2011 (konec 30.6.2011)

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v AJ s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.