Práce

Práce Praha 6

Financial controller

název pozice: Financial controller

místo práce: Praha 6 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma se zahraniční účastí podnikající v oboru potravinářství se sídlem v Praze 6.

Náplň práce:
Tvoření excelových přehledů, reporting (v AJ a v ČJ), credit management, kontrola sald odběratelů, příprava podkladů pro DPH, apod.

požadujeme

SŠ nebo VŠ, angličtina podmínkou (slovem i písmem), praxe na pozici účetní min. 3 roky, výborná znalost MS Office – Excel.

nabízíme

Práci ve firmě se zahraničním zázemím, práci na Praze 6 v mladém kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, zákonná dovolená.

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Účetnictví

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.