Práce

Práce Praha 7

Administrativní pracovník - advokátní kancelář

název pozice: Administrativní pracovník - advokátní kancelář

místo práce: Praha 7 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil klienta:
Advokátní a patentová kancelář specializující se na průmyslová práva – patenty, vzory, ochranné známky pro zahraniční i tuzemské klienty.

Náplň práce:
Kompletní zajištění administrativních prací spojených s činností kanceláře, korektury českých překladů, komunikace s klienty.

požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost AJ slovem i písmem (komunikace se zahraničím po telefonu), pasivní znalost NJ nebo FJ – výhodou, práce na PC (MS Office – uživatelsky velmi dobře), psaní všemi deseti, velká pečlivost, spolehlivost, flexibilita.

nabízíme

Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, nástupní plat 20.000 Kč, stravenky, příspěvek na MHD, 5 týdnů dovolené, pracovní doba 8.00-16.00h (možná dohoda), pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Místo práce: Praha 7

Termín nástupu: konec července 2010 nebo dle dohody

název firmy

RECRUITER s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a pokud možno i s fotografií.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE E-MAILOVOU ADRESU: bgabelova@recruiter.cz