Práce

Práce Praha 9

Sales manager – elektronika

název pozice: Sales manager – elektronika

místo práce: Praha 9 / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil klienta:
Společnost zabývající se vývojem a výrobou elektroniky.

Náplň práce:
Pro našeho klienta hledáme schopného obchodníka, který má zkušenosti v oboru výroby elektroniky. Náplní práce bude komunikace se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí. Bude vyhodnocovat požadavky zákazníků, na jejichž základě bude zajišťovat nabídky. Předpokládáme příležitostná osobní jednání se zákazníky, při kterých bude prezentovat služby firmy, případně dojednávat konkrétní zakázky tak, aby vyhovovaly možnostem firmy i požadavkům zákazníka, převážná část práce je ale předpokládána v místě firmy.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, samostatnost, příjemné, praxe na obchodní pozici, zkušenosti z oblasti výroby elektroniky, uživatelská znalost práce na PC, komunikativní znalost německého jazyka výhodou.

nabízíme

Platové ohodnocení bude složené z fixní a variabilní složky, variabilní složka bude odpovídat části zisku firmy z dojednaných zakázek. Motivační bonusový systém v závislosti na výsledcích. Nástupní plat 20.000 fixní složka, předpokládaná variabilní složka řádově 15.000 až 40.000. Práce na plný úvazek. Přátelské prostředí v menší společnosti.

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

název firmy

RECRUITER s.r.o.

obor

Obchod a prodej

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE E-MAILOVOU ADRESU: bgabelova@recruiter.cz