Práce

Práce Praha, Olomouc

IT konzultant ERP systému Vision32

název pozice: IT konzultant ERP systému Vision32

místo práce: Praha, Olomouc / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Vision Praha s.r.o. zabývající se tvorbou a implementací ekonomických a výrobních informačních systémů, dodávkami výpočetní techniky (výkonné síťové servery, pracovní a grafické stanice, hardwarové komponenty a periferie, sítě) a realizacemi integrovaných řešení.

Náplň práce:
Nabízíme zajímavou práci pro uchazeče, kteří preferují složité úkoly a jsou zvyklí podávat kvalitní výkony.

požadujeme

SŠ vzdělání. Základní znalost SQL, základní znalost podnikových procesů. Samostatnost, odpovědnost. Znalost ERP Vision32 výhodou. Do předmětu emailu uvádějte, o jaký kraj se ucházíte!!!!!

nabízíme

Přátelský pracovní kolektiv. Motivující ohodnocení. Mobilní telefon, notebook, služební automobil i pro soukromé účely.

Místo práce: Praha, Olomouc

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.