Práce

Práce Praha

Analytik / Konzultant junior

název pozice: Analytik / Konzultant junior

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Alstanet, s.r.o. - stabilní, dlouhodobě rostoucí, středně velká softwarová společnost specializující se na vývoj vlastní aplikace určené pro oblast Facility Managementu.

Náplň práce:
Komunikace s klienty. Specifikace uživatelských požadavků. Tvorba funkční a procesní analýzy. Komunikace s vývojáři, testování výstupů vývoje. Tvorba technické dokumentace a manuálů.

požadujeme

Vzdělání VŠ/SŠ. Velmi dobré komunikační schopnosti, analytické myšlení. Základní znalost návrhu informačních systémů, schopnost týmové práce. Iniciativní, zodpovědný a flexibilní přístup. Znalost AJ alespoň na základní úrovni. Řidičský průkaz.

nabízíme

Práci v rostoucím oboru Facility Management. Pružnou pracovní dobu, provizní motivační systém v odměňování. Menší profesionální tým, notebook, mobilní telefon, referentské vozidlo. Příjemné a moderní pracovní prostředí, plat dohodou dle zkušeností.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.