Práce

Práce Praha

Energetický analytik v oddělení správy nehnutelností

název pozice: Energetický analytik v oddělení správy nehnutelností

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

• Kontrola spotřeby energie
• Navrhování a kontrola dodržování rozpočtu na energie
• Kooperace při vytváření energetického konceptu pro celou společnost v rámci ČR
• Spolupráce s HelpDeskem a technickým oddělením
• Příprava výběrových řízení pro dodavatele energie
• Vytváření dohadných položek na základě denní spotřeby energie
• Příprava dokumentů pro fakturaci třetím stranám
• Komunikace s úřady

požadujeme

POŽADUJEME:

• Výborná znalost problematiky oblasti energií
• Předchozí praxe PODMÍNKOU - v energetické společnosti, nebo retailu na obdobné pozici (ideálně 3 roky)
• Dobrý znalost MS Excel a tvorby reportů pro Controlling
• Dobré komunikační dovednosti
• Plynulá znalost českého jazyka
• Komunikativní znalosti angličtiny
• Trpělivost a odolnost vůči stresu

nabízíme

NABÍZÍME:

• Obohacení Vašich dosavadních zkušeností o mezinárodní know-how
• Individuální přístup k Vaší profesní kariéře
• Motivující finanční ohodnocení, včetně systému bonusů
• Příspěvek na dopravu, stravenky, slevy na nákup v našich prodejnách, rekondiční volno
• Podpora rozvoje jazykových znalostí - příspěvky na studium anglického jazyka, možnost výuky přímo na pracovišti včetně intenzivního praktického využití
• Velmi příjemné a moderní pracovní prostředí

název firmy

DEKRA kvalifikace a poradentsví

obor

Energetika

kontaktní údaje

Kontakt pro zasílání CV:
E-mail: kandidati@dekra-prace.cz
Tel: +420 227 031 770

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Biskupský dvůr 2095 / 8 , Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.