Práce

Práce Praha

TELESALES OPERÁTOR / KA - aktivní telemarketing

název pozice: TELESALES OPERÁTOR / KA - aktivní telemarketing

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ATENTO Česká republika a.s., působící v 17 zemích světa se 127 000 zaměstnanci, přijme pro CallCentrum v Praze nové kolegy.

Náplň práce:
Kontaktování nových nebo stávajících klientů, evidence dat do databáze, základní administrativní činnosti, prodej produktu a služeb po telefonu.

požadujeme

Vyučen, střední s maturitou. Věk nad 17 let, velmi dobrý hlasový projev bez logopedických vad řeči, velmi dobrou češtinu ústní i písemná forma, znalost bankovního prostředí (výhodou), uživatelská znalost práce s PC. Chuť učit se nové věci, odpracovat min.15 – 20 hod/týden, zodpovědný přístup k práci.

nabízíme

Zaškolení na projekt zdarma, motivující finanční ohodnocení (hodinová mzda + bonusy v neomezeném množství), získání zkušeností a znalostí z oblasti telemarketingu, plánování směn dle vašich možností, příjemné pracovní prostředí, pracoviště v blízkosti metra B, stanice Českomoravská, cca 100m, výborná dostupnost MHD. Pracovní poměr -DPP, DPČ.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

druh práce

Brigáda

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Telemarketing

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.