Práce

Práce Praha

Vedoucí analytik-programátor

název pozice: Vedoucí analytik-programátor

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost RADIUM, s.r.o. úspěšně vyvíjející a provozující aplikace pro sledování a vyhodnocování pohybu a provozního stavu vozidel. Na trhu působí již od roku 1995 a jejich produkty využívají významné společnosti ze všech oborů k managementu a optimalizaci svých vozových parků.

Náplň práce:
Analýza požadavků, programování, řízení malého týmu programátorů (tvorba metodiky vývoje, delegování úkolů, kontrola a odpovědnost za jejich plnění). Odpovědnost za dodržování termínů.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, minimálně 5 let praxe v programování, znalost programování v prostředí Delphi 7, znalost MS SQL. Zkušenosti s technologiemi GPS, GPRS a mapovými podklady výhodou. Zkušenosti s programováním webových aplikací výhodou. Schopnost vést menší tým - alespoň dvouletou zkušenost s vedením týmu. Výborné analytické schopnosti, komunikativní dovednosti, schopnost argumentovat. Znalost AJ nutností alespoň v rozsahu čtení odborné dokumentace.

nabízíme

Tvůrčí práci v perspektivním oboru. Odpovídající mzdové ohodnocení. Pružnou pracovní dobu. Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu. Nástup možný dle dohody.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.