Práce

Práce Praha

Ekonom analytik – konzultant – absolvent

název pozice: Ekonom analytik – konzultant – absolvent

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Poradenská kancelář se zaměřením na oblast finančních a právních analýz, čerpání prostředků z fondů EU, organizaci výběrových řízení a manažerskou podporu firem a institucí.

Náplň práce:
Analýza hospodaření podnikatelských subjektů, finanční analýza investičních záměrů, příprava podnikatelských projektů a investičních analýz. Audit hospodaření (due diligence), samostatná práce na svěřených projektech, řízení junior konzultantů, poradenská činnost pro firemní i municipální klientelu. Koordinace přípravy podkladů pro získání dotací z fondů EU, organizační poradenství, spolupráce při oceňování podniků.

požadujeme

Absolvent VŠ – nejlépe ekonomického oboru, základní orientace v právních předpisech, praxe v ekonomické oblasti, účetnictví a rozpočtových pravidlech, znalost podnikového účetnictví a ekonomie, znalost hospodaření obcí a příspěvkových organizací.
Analytické schopnosti, schopnost jednat samostatně, schopnost vyjednávat, ochota učit se novým věcem, pečlivost a schopnost zvládat vysoké administrativní nároky, práce na PC – MS Office, Excel. Schopnost týmové spolupráce, organizační schopnosti.

nabízíme

Dobré platové podmínky, získání jedinečných zkušeností, odborný růst, vlastní realizace a příjemné pracovní prostředí.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Léto 2010

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.