Práce

Práce Praha

Advokátní koncipient

název pozice: Advokátní koncipient

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je advokátní kancelář zabývající se především hromadnou správou a vymáháním pohledávek pro své klienty z bankovního a jiného soukromého a státního sektoru.

Náplň práce:
Výkon právní praxe advokátního koncipienta na pozici vedoucího právního týmu sestávajícího z šesti koncipientů; jednání s klienty; zpracování podání k soudům, účast u soudních jednání, řešení všestranné právní problematiky, organizační vedení právního týmu.

požadujeme

Vysokoškolské právnické vzdělání; ŘP typu B, znalost práce na PC; organizační schopnosti a schopnosti vést tým koncipientů; časová flexibilita; komunikativnost; praxe výhodou.

nabízíme

Zajímavá a perspektivní práce s možností další spolupráce po složení advokátních zkoušek; příjemné a moderně vybavené pracovní prostředí; finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům se zvýšením po uplynutí zkušební doby; možnost vzdělávání v AJ; služební cesty na území celé ČR.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 1.7.2010 nebo dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Právo

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 22.7.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky