Práce

Práce Praha

Operátor správy pohledávek

název pozice: Operátor správy pohledávek

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je advokátní kancelář zabývající se především hromadnou správou a vymáháním pohledávek pro své klienty z bankovního a jiného soukromého a státního sektoru.

Náplň práce:
Telefonické kontaktování dlužníků za účelem dohody na úhradě dluhu. Evidence zjištěných informací v SW. E-mailová a korespondenční komunikace s dlužníky.

požadujeme

Středoškolské vzdělání. Zkušenosti s vymáháním pohledávek výhodou. Výborné komunikační schopnosti. Orientace na výsledek. Pozitivní přístup k práci.

nabízíme

Zajímavou práci v příjemném prostředí mladého kolektivu. Motivační finanční ohodnocení. Možnost profesního růstu. Zaměstnanecké výhody. HPP.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.