Práce

Práce Praha

Administrátor – správce Linux, MS Windows, VMware

název pozice: Administrátor – správce Linux, MS Windows, VMware

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Stickfish, s. r. o.. Společnost dodává na trh unikátní řešení – virtuální enterprise desktop Raydesk a dále pak řešení postavená na Vmware VDI/View. Stickfish také poskytuje řešení předních výrobců, jako jsou Sun, IBM, Red Hat, Oracle či VMware a vyspělé síťové prvky Juniper.

Náplň práce:
Implementace virtuálních desktopů u zákazníků, příprava testovacích konfigurací VDI pro zápůjčky, technická podpora stávajícím zákazníkům, nasazovaní systémů linux, vmware, MS Windows serverů a storage u zákazníků, podpora vývoje virtuálního desktopu Raydesk.

požadujeme

SŠ vzdělání. Administrátorské požadavky: znalost linux/unix systémů, správa a konfigurace služeb (Apache, OpenLDAP, Xen, VPN), vytváření shell/perl skriptů, znalost X Window systému, administrace Vmware vSphere, ESXi apod., administrace MS Windows AD a terminálových služeb.

nabízíme

Velké spektrum činností při virtualizaci desktopů, unikátní trend VDI, který zažívá svůj nárůst, solidní platové ohodnocení, roční bonusy na základě výsledků práce, profesní i osobnostní růst, certifikace a školení, služební telefon, penzijní a životní pojištění a další benefity, malý, ale přátelský tým.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 20.10.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky