Práce

Práce Praha

RECEPČNÍ do řetězce fitnesscenter

název pozice: RECEPČNÍ do řetězce fitnesscenter

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BBC - největší řetězec fitnesscenter a solárií v Praze.

Náplň práce:
Obsluha recepce a agenda spojená s tím (fitnesscentra, solária, wellness atd.). Práce s PC, pokladna. Komunikace s klienty přímá i po telefonu. Pracovní doba - směny „krátký/ dlouhý týden“ = 1. týden: Po + Út + Pá + So + Ne / 2. týden: Stř + Čt. Směny v rozmezí cca 7 – 24 hod. (dle dohody a otevírací doby centra).

požadujeme

Středoškolské vzdělání, komunikativní znalost AJ - PODMÍNKOU. Uživatelská znalost práce s PC. Praxi ve styku s klienty v libovolném oboru. Příjemný vzhled a vystupování.

nabízíme

Příjemné pracovní prostředí. Po zaučení permanentka pro volný vstup do všech fitnesscenter našeho řetězce. Poskytnutí firemních pracovních „stejnokrojů“ adidas. Základní plat 12.000 CZK hr./ měsíc + po zkušební lhůtě (3m.) procenta z tržeb (cca 3% z Vašeho přímého prodeje produktů na recepci) + prémie za uzavřené smlouvy s klienty (cca 100 - 200 Kč za smlouvu - dle typu).

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 1.11.2010

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.