Práce

Práce Praha

System administrator / Network administrator

název pozice: System administrator / Network administrator

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Universal Production Partners (UPP) - Leader v oblasti filmové postprodukce.

Náplň práce:
Primární kontakt pro pracovníky studia řešení technických problémů, instalace a správa operačních systémů (RHEL, Debian GNU/Linux), správa storage, databází (PostgreSQL, MySQL, apod.), správa síťové infrastruktutry, topologie sítí, aktivních a pasivních prvků.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, předchozí zkušenost se správou linuxových instalací – pokročilá úroveň (CENTOS, Debian, GNU/Linux výhodou), zkušenosti se skriptováním, zkušenosti z oblasti HW serverů (DELL,HP,...), síťové infrastruktury, implementace LAN a WAN řešení, všeobecný přehled v oblasti IT, dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem, ochotu učit se nové věci, logické myšlení, iniciativu, zodpovědnost a schopnost samostatně dokončovat úkoly, velice dobré komunikační dovednosti a být časově flexibilní.

nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení (nástupní plat 30 000Kč), možnost spolupráce na ŽL, přátelský kolektiv, zázemí stabilní silné společnosti včetně možnosti dalšího vzdělávání.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 16.11.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky