Práce

Práce Praha

Projektový manažer – stavby interiérů

název pozice: Projektový manažer – stavby interiérů

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma ProInterier s.r.o.. Společnost je jedním z leaderů na poli interiérových staveb a dodávek interiérových prvků. Má zastoupení v Čechách na Slovensku a v Maďarsku, kde exkluzivně zastupuje přední světové výrobce. Zaměřujeme se především na projekty administrativních budov, multifunkčních center a hotelů.

Náplň práce:
Samostatné vedení kompletních projektů – příprava, rozpočet, výběrová řízení a jednání s dodavateli, realizace, koordinace subdodávek, předání a vyúčtování projektu.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ideálně stavebního směru; relevantní zkušenosti na obdobné pozici /odpovídající praxe v oboru/, řízení projektů v oblasti interiérový fit-out (PSV); spolehlivost a samostatnost; vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu; loajální osobnost; ŘP sk. B; práce s PC – Microsoft Office a AutoCad 2D.

nabízíme

Motivující platové ohodnocení závislé na výsledcích vlastní práce, možnost osobního i profesního růstu.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Stavebnictví

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 27.1.2011.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky