Práce

Práce Praha

Marketing Manager

název pozice: Marketing Manager

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma pořádající významné sportovní akce na mezinárodní úrovni.

Náplň práce:
Zodpovědnost za marketingovou komunikaci firmy. Spolupráce s dalšími odděleními firmy při přípravě materiálů.

požadujeme

VŠ (ekonomické zaměření výhodou),zkušenosti v marketingu, ČJ a AJ slovem a písmem, zkušenosti s mezinárodním prostředím, flexibilita, smysl pro detail, organizační schopnosti, zkušenost s pořádáním kulturních, společenských, sportovních akcí, pokročilé zkušenosti s PC a MS Office, sportovní fanoušek, řidičské oprávnění skupiny B, vysoké pracovní nasazení.

nabízíme

Přátelský kolektiv, flexibilní pracovní doba, bonusový systém firmy, zahraniční cesty, zázemí stabilní firmy.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Marketing

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.