Práce

Práce Praha

Asistentka pro přípravu účetních podkladů

název pozice: Asistentka pro přípravu účetních podkladů

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je francouzská farmaceutická společnost Laboratoires BOIRON specializující se již více než 70 let na výrobu homeopatických přípravků. V současné době je největším výrobcem homeopatik na světě. V České republice společnost BOIRON působí prostřednictvím české pobočky, společnosti BOIRON CZ, s. r. o. Ta zajišťuje především kontakt s obchodními partnery, státními i profesními organizacemi, distributory léčiv, lékaři, lékárníky i pacienty. Podílí se na organizaci vzdělávacích kurzů homeopatie pro odborníky, vydávání odborné literatury a věnuje se marketingovým a propagačním aktivitám.

Náplň práce:
Zpracování účetních dokladů (vedení pokladních knih a knih přijatých faktur), fakturace, vystavování pokladních dokladů, elektronické bankovnictví (příprava příkazů k úhradě, příprava bankovních výpisů pro zaúčtování), vedení hlavní pokladny a provádění vyúčtování se všemi pracovníky, kteří mají k dispozici provozní zálohy. Příprava tabulkových podkladů (evidence ujetých kilometrů, evidence prodaných knih, evidence použitých reklamních materiálů). Zajištění předání veškerých dokladů k zaúčtování firmě zajišťující vedení účetnictví a následná komunikace s příslušnými pracovníky této firmy. Příjem objednávek na prodávané knihy.

požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického směru + praxe v administrativní činnosti a v účetní problematice min. 1 rok (počítá se i praxe při studiu). Základní znalost AJ nebo FJ. Znalost práce s PC (Word, Excel) a orientace v nějakém účetním SW. Příjemné vystupování a komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přizpůsobivost, zájem o práci s čísly, ochota učit se nové věci.

nabízíme

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti. Zajímavou práci v malém a stálém kolektivu. Příjemné prostředí. Dobré platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity. 5 týdnů dovolené. Možnost dalšího vzdělávání. Jedná se o práci na dobu určitou (zástup za MD/RD).

Místo práce: Praha 8

Termín nástupu: Ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Účetnictví

Administrativa

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.