Práce

Práce Praha

VEDOUCÍ ZÁSOBOVÁNÍ

název pozice: VEDOUCÍ ZÁSOBOVÁNÍ

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je BAU plus, a.s. - stavební společnost specializovaná na rekonstrukce staveb a obnovu památkově chráněných objektů.

Náplň práce:
Zajišťování dodávek materiálů a výrobků pro stavební firmu v potřebných termínech a kvalitě, řízení pracovní činnosti týmu podřízených (vedoucí dopravy, provozní elektrikář a středisko zámečníků), kontrola a odpovědnost za správné a bezpečné skladování materiálu a nakládání s odpady, evidence materiálu na skladě, zodpovědnost za organizaci a provoz střediska dopravy a mechanizace stavební firmy, zpracování cenových kalkulací zámečnických prací v malém rozsahu, zabezpečování plnění metrologických úkolů, které vyplývají ze zákona o metrologii, obecně platných předpisů a z norem ISO 9001, ISO 14001 a specifikace OHSAS 18001 a nutných revizí v rámci areálu firmy, zabezpečuje u firmy plnění úkolů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

požadujeme

Min. SPŠ technického směru, zkušenost ve vedení skladu a s řízením pracovního kolektivu, znalost práce na PC, MS Office, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti.

nabízíme

Zajímavou a zodpovědnou práci v úspěšné stavební společnosti v dobrém kolektivu, velmi dobré finanční ohodnocení, možnost dalšího osobního a profesního růstu, 5 týdnů dovolené.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Doprava a logistika

Stavebnictví

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.