Práce

Práce Praha

OBCHODNÍK PO TELEFONU

název pozice: OBCHODNÍK PO TELEFONU

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je významná mezinárodní společnost, specialista v oblasti motivačních programů a zaměstnaneckých benefitů.

Náplň práce:
Aktivní prodej produktů na základě telefonického oslovení klienta, pasivní telefonický kontakt s klienty, příprava a uzavírání jednoduchých smluv, komunikace s obchodními zástupci, aktualizace informací a dat v interní databázi, běžná administrativa, reporting.

požadujeme

Min. SŠ vzdělání, výborné komunikační schopnosti, příjemný a kultivovaný hlasový projev, dobrá znalost MS Office, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost, schopnost logického myšlení, praxe v oblasti aktivního prodeje výhodou.

nabízíme

Zaměstnání ve stabilní společnosti, zajímavou a dlouhodobou práci, motivační finanční ohodnocení, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, kupon MHD, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Dle dohody

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Telemarketing

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.