Práce

Práce Praha

Programátor - správce sítě (HPP nebo ŽL)

název pozice: Programátor - správce sítě (HPP nebo ŽL)

místo práce: Praha / celá ČR / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je telekomunikační firma zabývající se nákupem a prodejem telekomunikační techniky.

Náplň práce:
Programování aplikací pro mobilní telefony.

požadujeme

Vyšší odborné vzdělání. Znalost některého z následujících jazyků: Aneroid, Windows Mobile, Symbian IPhone environment, C/C++, J2ME, WebServices, NetFramework, Cocoa Touch,XCode, WM.

nabízíme

Výjimečné platové podmínky,zajímavou práci na nových produktech,bonusy, ubytování,
možnost práce i z domova dle vašich možností. Uplatnění jak pro řadové programátory, tak i pro experty eventuelně se zkušeností vedení kolektivu.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned

Práce na plný úvazek

Smluvní zakázky

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Informatika

Telekomunikace

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.