Práce

Práce Praha

Výkon TDI

název pozice: Výkon TDI

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Výkon technického dozoru spočívá v seznámení se s realizačním záměrem investora, spolupráci při výběrovém řízení, při uzavírání smlouvy o dílo, v průběžné kontrole kvality prováděných prací a dodržování předepsaných technologických předpisů, účasti na kontrolních dnech stavby a dalších jednáních ve věci stavby, účasti na předávacím řízení dokončené stavby a na kolaudačním řízení, kontrole kvality stavebního díla v záruční době apod.

požadujeme

Požadujeme nejméně tříletou praxi ve vykonávání činnosti TDI.

nabízíme

Nabízíme práci na zajímavých projektech, možnost profesního růstu, zázemí úspěšné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení.

název firmy

Dvořák&partneři, s.r.o.

obor

Stavebnictví

V případě zájmu prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV na uvedený email.