Práce

Práce Praha

Asistentka

název pozice: Asistentka

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Advokátní kancelář v centru Prahy - Vejmelka & Wünsch - přijme do svého týmu spolupracovnici na pozici asistentka právníků. Pracovní pozice zahrnuje vedení spisové agendy, třídění, archivaci, formátování smluv a jiných textů, administraci zpráv z datové schránky, komunikaci se soudy a úřady, osobní asistenci pro právníky a další administrativní práce.

požadujeme

Požadujeme znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka je výhodou, příjemné profesní vystupování, spolehlivost, pečlivost.

Pokud máte zájem o práci v naší advokátní kanceláři, zašlete strukturovaný životopis v českém a německém eventuelně anglickém jazyce .

nabízíme

Nabízíme zajímavou praxi a všestranný rozvoj jazykových i jiných schopností, práci v příjemném prostředí.

název firmy

Vejmelka & Wünsch

obor

Administrativa

kontaktní údaje

tel: 737 797 000, email: mluska.vrzackova@vejwun.cz