Práce

Práce Praha

STAVBYVEDOUCÍ HSV

název pozice: STAVBYVEDOUCÍ HSV

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

VŠ,obor pozemní stavitelství,řízení staveb HSV 4r.praxe,znalosti PC

požadujeme

- VŠ, obor pozemní stavitelství (autorizovaný technik, inženýr, výhodou)
- praxi v řízení staveb HSV minimálně po dobu 4 let
- velmi dobré vyjednávací, organizační a řídicí schopnosti
- praxi v uzavírání subdodavatelských smluv
- schopnost technického a ekonomického řízení staveb
- schopnost motivovat a vyhodnocovat práci podřízených
- dobrou znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook) podmínkou
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikativní anglický jazyk - výhodou

nabízíme

- práci v dynamicky fungující společnosti v oboru, který dává jistotu budoucnosti
- platové ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům staveb
- osobní automobil
- mobilní telefon
- věrnostní odměny
- příspěvek na ubytování pro mimopražské pracovníky
- odborná školen

název firmy

Trenkwalder KAPPA people a.s.

obor

Ostatní

kontaktní údaje

i.souskova@trenkwalder.com 54142201