Práce

Práce Praha

Operátor CallCentra

název pozice: Operátor CallCentra

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je přední telemarketingová společnost.

Náplň práce:
Telefonická komunikace s klienty.

požadujeme

Min. SŠ, dobré komunikační schopnosti, uživatelská znalost PC, zodpovědnost.

nabízíme

Příjemné pracovní prostředí, nástupní mzda 14 000 Kč + bonusy, flexibilní pracovní doba, odborné školení zdarma.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 1.7.2009

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Administrativa

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.