Práce

Práce Praha

Video operátor/ka v postprodukčním studiu

název pozice: Video operátor/ka v postprodukčním studiu

místo práce: Praha / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je největší postprodukční studio v ČR, postprodukce obrazu - video/film/TV.

Náplň práce:
Pracoviště I/O pro digitální střižny, nahrávání masterů, vysílacích kopií, nasazování zvuku na obraz, kopírování dat a záznamů, změny grafických formátů, obsluha FTP severu, apod.

požadujeme

Předchozí praxe v oboru je vítána, ale není podmínkou. Zaškolení zajistíme. Jazykové znalosti nejsou nutné. Vhodné i pro absolventy středních škol příbuzných oborů. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, komunikativnost.

nabízíme

Příjemné pracovní prostory, dobrý pracovní kolektiv, práce na prestižních projektech, nadprůměrné výdělky.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 1.7.2009

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Media

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.