Práce

Práce Prostějov

Pracovník vývoje - Analytik

název pozice: Pracovník vývoje - Analytik

místo práce: Prostějov / Olomoucký kraj / Česká republika

popis pozice

Máte analytické myšlení, orientujete se v podnikových procesech a hledáte tvůrčí práci? Chcete dosáhnout úspěchu v progresivním oboru informačních technologií? To je skvělé. Společnost DC Concept a.s., zabývající se vývojem softwaru, právě hledá pro pracoviště v Prostějově nového člena týmu na pozici: Pracovník vývoje – Analytik.

Náplň práce:
Analýza firemních procesů a datových toků, návrh řešení softwarových aplikací v rámci vývoje komplexního podnikového informačního systému, příprava metodických materiálů k softwarovým aplikacím, spolupráce na vývoji aplikací s týmem vývojářů.

požadujeme

VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření, znalost procesů v obchodních a výrobních organizacích, analytické a tvůrčí schopnosti, logické myšlení, komunikační schopnosti, schopnost samostatné a týmové práce, schopnost srozumitelného písemného vyjadřování, spolehlivost a zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, znalost práce v MS Office, znalost anglického jazyka výhodou, znalost některého z programovacích jazyků výhodou.

nabízíme

Přátelskou pracovní atmosféru a příjemné pracovní prostředí, nadstandardní zaměstnanecké benefity, individuální přístup v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje, odborný a profesní růst, motivační ohodnocení.

Místo práce: Prostějov

Termín nástupu: listopad - prosinec 2009

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Informatika

Technika, elektrotechnika

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.