Práce

Práce Prostějov

Provozní restaurace, barman/ka, kuchař, pomocná sílá

název pozice: Provozní restaurace, barman/ka, kuchař, pomocná sílá

místo práce: Prostějov / Olomoucký kraj / Česká republika

popis pozice

Provozní restaurace

Barman/ka

Kuchař

Pomocná síla

požadujeme

Předchozí praxe v oboru, časová flexibility, řidičský průkaz, vůdčí typ, komunikativní znalost AJ/NJ, spolehlivost

Barman/ka

samostatnost, spolehlivost, pracovitost, úsměv, praxe v oboru vítána komunikativní znalost AJ/NJ,

Kuchař

praxe v oboru, profesionalitu, chuť do práce

Požadavky: časová flexibilita

nabízíme

odpovídající platové ohodnocení, práci v atraktivním prostředí

Barman/ka

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, práci v atraktivním prostředí

Kuchař

Práce na plný úvazek

Brigáda

název firmy

JUMP-TANDEM s.r.o.

obor

Ostatní

Nabídky na pozice kuchař, barman/ka, pomocná síla jsou možné i brigáně.

Svoje životopisy s fotkou posílejte na e-mailovou adresu obchod@jump-tandem.cz.

Pro více informací volejte 724 175 175.