Práce

Práce Raspenava

Obchodní referent/ka - Raspenava

název pozice: Obchodní referent/ka - Raspenava

místo práce: Raspenava / Liberecký kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je NOVUS Česko s.r.o.. Výrobní společnost je součástí koncernu Erwin Müller Gruppe Lingen, který pod značkami NOVUS a EMCO exportuje do více jak 70. zemí světa kvalitní, technicky a designově vyzrálé kancelářské přístroje (sešívačky a sponky, děrovačky, držáky monitorů, telefonů aj. pro vytvoření třetího prostoru v kancelářích), komponenty pro klimatizaci, koupelny, vstupní čistící zóny - rohože, rošty k bazénům, podlahové topení, zavádíme novou výrobu DAHLE – řezačky a skartovače. Společnost v Raspenavě má 190 zaměstnanců. Více o společnosti: http://novus.cz, www.erwin-mueller-gruppe.de/ a http://www.emco-bau.de/.

Náplň práce:
Společně se zkušeným obchodním týmem rozvíjení obchodní činnost společnosti NOVUS Česko s.r.o., péče o zákazníky, dodavatele, prověřování možností trhu, rozvoj obchodních vztahů, administrativní činnosti spojené s objednávkami, expedicí, fakturací, reklamacemi atd., práce na PC, veškeré činnosti jsou podporovány systémem SAP.

požadujeme

SŠ/ÚSO vzdělání, nejlépe obchodního či ekonomického směru, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost němčiny výhodou, praxe a zkušenost v oblasti obchodu a marketingu, orientace na zákazníka, důslednost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup k práci, komunikační dovednosti, velmi dobrá úroveň znalosti práce na PC, znalost SAP výhodou. CV v ČJ a AJ, příp. NJ, bydliště nejlépe ve Frýdlantském regionu.

nabízíme

Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti, motivující finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem, samostatnou práci zaměřenou na výsledky s možností seberealizace a profesního rozvoje, firemní benefity – flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc atd.

Místo práce: Raspenava

Termín nástupu: Ihned

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Marketing

Obchod a prodej

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v ČJ a AJ, příp. NJ s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 29.12.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky