Práce

Práce Trutnov

MZDOVÁ ÚČETNÍ - Trutnovsko (5-11-2536/EP)

název pozice: MZDOVÁ ÚČETNÍ - Trutnovsko (5-11-2536/EP)

místo práce: Trutnov / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Máte zájem uplatnit své zkušenosti z oblasti mzdového účetnictví?

Pro našeho klienta, výrobní společnost hledáme vhodnou kandidátku/kandidáta na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ. Jedná se o firmu čítající 50 lidí.

- zpracování mzdové agendy
- komunikace s úřady (správa sociálního zabezpecení, zdravotní pojištovny, finanční úřady, úrady práce)
- práce v openspace

požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- praxe v oblasti mzdové problematiky
- komunikativní AJ velkou výhodou
- přátelská, optimisticky naladěná, mladistvě smýšlející osobnost
- flexibilita, zodpovědnost

nabízíme

17000-25000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Burková Renata
+420 495 213 748

renata.burkova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz