Práce

Práce Trutnov

IT DESIGNER - JAVA (5-10-2741/EP)

název pozice: IT DESIGNER - JAVA (5-10-2741/EP)

místo práce: Trutnov / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost z elektrotechnické výroby, hledáme vhodného uchazeče na pozici:
IT DEVELOPER

NADPRŮMĚRNĚ ZAJÍMAVÁ PŘÍLEŽITOST I PRO JUNIORY se znalostí pouze JAVA prostředí!!!

Náplň práce:
- Oblast IT se zaměřením na vývoj globálních business aplikací
- Analýza potřeb uživatelů
- Návrh designu aplikací
- Vývoj a modifikace aplikací

požadujeme

- Vysokoškolské/středoškolské vzdělání technického směru
- znalost anglického jazyka slovem i písmem na dobré úrovni
- znalost teorie a praxe ve vývoji Web aplikací
- znalost IT architektury a vývojových trendů
- znalost prostředí Java
- znalost technologií PDM/PLM a dalších aplikací (SAP, Oracle, AutoCAD, MatrixOne, E3, MicroStation) výhodou
- zkušenosti: min. 1 rok praxe na podobné pozici nebo prokazatelný předpoklad, praxe v mezinárodním týmu výhodou
- samostatnost, kreativita, ochota pracovat s nadstandardním nasazením
- komunikační schopnosti
- možnost nástupu co nejdříve

nabízíme

20000-35000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Valášková Jana
+420 495 213 748

jana.valaskova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz