Práce

Práce Uherské Hradiště, Olomouc

Analytik (Uherské Hradiště, Olomouc)

název pozice: Analytik (Uherské Hradiště, Olomouc)

místo práce: Uherské Hradiště, Olomouc / Zlínský kraj / Česká republika


popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Sitewell. Společnost se dlouhodobě specializuje na dodávky kompletního řešení prostorově orientovaných informačních systémů se zaměřením na správu majetku, provozně technické a územně identifikační informační systémy. Zásadním prvkem dodávek je orientace na bezpečné webové portálové aplikace a jejich využití jak v prostředí intranetu tak Internetu. Cílem je poskytovat informační systémy, které usnadňují a urychlují rozhodování ve složitém informačním prostředí. Integrací grafických, mapových a podnikových systémů pomáhá společnost zákazníkům získávat nadhled nad spravovaným majetkem a územím. Zdůrazňuje odpovědnost subjektů, procesní přístup a datovou centralizaci.

Náplň práce:
Analýza požadavků zákazníka, tvorba analytických dokumentů pro vývoj.

požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, znalost účetnictví výhodou, základní znalost DB technologií (Oracle, MS SQL).

nabízíme

Zajímavou kreativní týmovou práci v mladém kolektivu, příjemné, moderní pracovní prostředí. Možnost profesního růstu, přístup k nejnovějším SW technologiím s možností podílet se na jejich vzniku, dobré mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem a dosaženým cílům, systém volitelných zaměstnaneckých výhod.

Místo práce: Uherské Hradiště, Olomouc

Termín nástupu: Dle dohody

druh práce

Práce na plný úvazek

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Finance a ekonomika

Informatika

kontaktní údaje

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.

Inzerát je platný do 9.7.2010.

Práce ostatní nabídky


Coloring book


Copyright 2015 PM

v E-prace.org

Ostatní nabídky