Práce

Práce Východní a střední Čechy

Pracovník pro prodej a servis OTR

název pozice: Pracovník pro prodej a servis OTR

místo práce: Východní a střední Čechy / Pardubický kraj / Česká republika

popis pozice

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům.

Náplň práce:
Prodej pneumatik OTR včetně zajišťování servisu u zákazníků.

požadujeme

Min. vyučen, znalost práce na PC, ŘP sk.B podmínkou, C-výhodou, obchodní a prodejní schopnosti, praxe v prodeji pneumatik výhodou.

nabízíme

Firemní vozidlo, notebook, mobil, příspěvek na stravování, příspěvek na penz.pojištění, marže z prodeje.

Místo práce: Východní a střední Čechy

Termín nástupu: Možný ihned

název firmy

JOBSYSTEM s.r.o.

obor

Obchod a prodej

Technika, elektrotechnika

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.