Práce

Práce Whitehead 24–412, Hastings 4175, New Zealand.

Přijímáme práce v sadech a na vinicích – Nový Zéland

název pozice: Přijímáme práce v sadech a na vinicích – Nový Zéland

místo práce: Whitehead 24–412, Hastings 4175, New Zealand. / celá ČR / Česká republika

popis pozice

Profese: sezónní pracovník v zemědělství – sběrač, trhač, zemědělský dělník, vinař. Možný profesní postup: kontrolor kvality, vedoucí směny, vedoucí zaměstnaneckého ubytovacího zařízení.
Práce venku, ranní směny od 7.30 -17.00, 9,5 hod s přestávkami, mzda hod od 14.04 NZD/cca 220 Kč, většinou mzda úkolová kdy výdělek je závislý na počtu jednotek vykonané práce. Práce při sklizni zemědělských a zahradnických produktů, ošetřování zemědělských plodin, zahradnických rostlin a dřevin během vegetace, řez révy vinné, sklizeň hroznů révy vinné. Práce uvnitř v baličce ovoce, ranní a odpolední 8 hod směny, mzda hod od 14.04 NZD/ cca 220 Kč/.
Mzda se vyplácí týdně na účet zaměstnance a zaměstnavatel hradí za každého pracovníka zdravotní pojištění a daň ze mzdy.

požadujeme

Vhodný kandidát:věk 18 -36let věkové omezení je dáno dohodou mezi Českem a Novým Zélandem o programu pracovní dovolené – WHS, velmi dobrý zdravotní stav podmínkou, trestní bezúhonnost, schopnost učit se novým věcem, flexibilita, samostatnost, základní znalost AJ je výhodou nikoliv podmínkou.
Každý přijatý pracovník si sám hradí: pracovní povolení, letenku a musí mít částku na prokázání pobytu do první výplaty. Celkem náklady k vycestování jsou od 50 tis. Kč. Práce je vhodná pro páry i jednotlivce, kteří si chtějí na náklady vydělat a poznat zemi, odlety po skupinách.

nabízíme

Přijmeme vás na dobu od 3 měsíců do 1 roku, pracovat je možné i 6 dní v týdnu. V případě přijetí je možný nástup od března 2012, další volná místa jsou do konce června 2012. Zaměstnavatel vybraným pracovníkům zajišťuje zdarma kompletní informační servis před odletem, rezervaci letenky, zařazení do skupiny. Nejedná se o zprostředkování práce, hlásíte se k zaměstnavateli. Bez zprostředkovatelského a vstupního poplatku!
Dále je možné si objednat: pomoc s vyřízením pracovního povolení, komerční pojištění pro případ úrazu a léčebných výloh a servisní služby po příletu na Nový Zéland včetně zajištěného ubytování.
O firmě: Novozélandský zaměstnavatel s personalistou zaměstnancem na území Česka.

druh práce

Brigáda

název firmy

Personnel Libuše Čechová

obor

Výroba a průmysl

Zemĕdĕlství

Ostatní

kontaktní údaje

E-mail:personnel@pracenovyzeland.cz
www:http://pracenovyzeland.cz
Tel.: 420 602409383
Skype : liba.rtwnewzealand
ICQ : 389009433
Viphone : 381004410