Telefonistka,plynná Aj, prestižní advokátní kancelář (1-12-18477/EP)

název pozice: Telefonistka,plynná Aj, prestižní advokátní kancelář (1-12-18477/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Významná mezinárodní advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy přijme do svého týmu uchazeče/-ku na pozici Call Centrum Operator:
- zodpovídání telefonických hovorů od potenciálních i stávajících klientů společnosti, přepojování
- denní komunikace v AJ
- objednávky kancelářských potřeb, vedení skladu kancelářských potřeb
- výjiomečný zástup na recepci

KLIDNÁ POZICE
ZAJÍMAVÝ START VAŠÍ KARIÉRY
ZÁZEMÍ MEZINÁRODNÍ STABILNÍ SPOLEČNOSTI
BENEFITY
CENTRUM PRAHY

požadujeme

- SŠ
- AJ na velmi dobré úrovni - testing rodilým mluvčím
- vítáme absolventy au-pair pobytů nebo studenty distanční formy studia
- výborné komunikační schopnosti, příjemný mluvený projev a pečlivost

- nástup: IHNED
- Kč: cca 18 000+ CZK, stravenky, fitness centrum, 5 týdnů dovolené

nabízíme

18000-20000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Team Assistant
+420 242 456 400

office@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz