Práce

Test technik - elektronika (2-30-17756/EP)

název pozice: Test technik - elektronika (2-30-17756/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti, dodavateli subkomponentů pro elektronický průmysl na pozici Test technik - elektronika.

Náplň práce:
- Nastavení, udržby, opravy testovacích zařízení
- Dohledávání závad elektronických zařízení
- Provádění elektronichých měření
- Zaškolování obsluhy testeru

požadujeme

- SŠ / VŠ elektrotechnická
- min. základní znalost analogové a číslicové techniky
- orientace v elektronických obvodech a součástkách
- zájem o elektroniku
- znalost práce na PC
- Angličtina na komunikativní úrovni
- znalost programování výhodou

nabízíme

25000-30000 Kč/m

název firmy

Grafton Technologies www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Sova Jiří
+420 242 456 610

jiri.sova@grafton.cz

Grafton Technologies, Václavské nám. 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 610, fax: +420 224 218 435,
email: technologies@grafton.cz, www.grafton.cz