Práce

Elektronik vývojář, 25 - 30 000 Kč (4-30-3110/EP)

název pozice: Elektronik vývojář, 25 - 30 000 Kč (4-30-3110/EP)

místo práce: / Olomoucký kraj / Česká republika

popis pozice

Pro společnost se sídlem na Olomoucku hledáme elektronika vývojáře. Firma se zabývá výrobou svítitelné techniky do automobilů.

Náplň práce:
- vývoj elektrokomponentů

požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe ve vývoji výhodou
- vhodné pro absolventy
- znalost angličtiny či němčiny na komunikativní úrovni podmínkou!
- flexibilita
- ochota zaškolit se v zahraničním závodě
- znalost EMC - elektromagnetická kompatibilita
- zkušenosti s vývojem analogových a digitálních obvodů
- znalost - CAN/LIN sběrnice
- řidičský průkaz skupiny B

nabízíme

25000-30000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Team Assistant
+420 595 131 777

ostrava@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz